top of page

E-Max Kaplama (Tam Seramik)

E-max kaplamalar, inanılmaz derecede dayanıklı cam-seramik malzemeden yapılmıştır. Geleneksel porselen kaplamalar, doğal dişleriniz kadar dayanıklıdır, ancak e-max kaplamalar onlardan da dayanıklıdır. Bu, kırılma, çatlama veya kırılma olasılıklarının daha düşük olduğu anlamına gelir. Diş hekiminizin rutin kontrollerini aksatmadıkça, onlarca yıl, hatta belki bir ömür boyu dayanma potansiyeline sahiptirler.

E Max Kaplama Estetik mi ?

E max kaplamalar, aynı doğal diş minesi gibi yarı saydam olduğu için geleneksel porselen kaplamalardan bile daha doğal görünür. Ayrıca doğal dişlerinizin rengine uyacak şekilde renklendirilebilirler, bu nedenle yakından bakıldığında bile kimse e max kaplamanızın doğal bir dişten farkını anlayamaz.

2-4.jpg

E Max Diş

E Max kaplamalar takıldığında, ağız hijyeni konusu doğal dişlerinizle aynı düzeyde dikkat gerektirecektir. E max kaplamaların ışık geçirgenliği metalli diş kaplamlarına göre çok daha iyi olduğu için doğal dişleriniz gibi görünecek ve size her zaman hayal ettiğiniz mükemmel gülümsemeyi verecektir.

bottom of page